header bkg

mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa jest nieinwazyjnym i niezwykle popularnym zabiegiem, polegającym na miejscowym dostarczeniu substancji aktywnych do skóry właściwej w celu rewitalizacji, regeneracji i opóźnienia procesów starzenia. Koktajle witaminowe z kwasem wiążącym wodę w skórze właściwej docierają bezpośrednio do skóry właściwej, omijając nieprzepuszczalną dla wielu składników i kremów – warstwę rogową naskórka. Dzięki temu pierwsze efekty takie jak: dotlenienie, nawilżenie i rozpromienienie skóry widać bardzo szybko. Stosowana podczas mezoterapii igłowej technika mikronakłuć powoduje, tak zwany kontrolowany stan zapalny, stymulując przy tym komórki do produkcji kolagenu i elastyny. Jak przebiega zabieg mezoterapii igłowej ? Kosmetolog za pomocą cieniutkiej igły podaje bezpośrednio pod skórę, odpowiednio dobrany preparat witaminowy. Mikronakłucia wykonywane są w odstępach mniej więcej 0,5 cm- 1,5 cm. Zabieg jest praktycznie bezbolesny, ponieważ wykonuje się go w znieczuleniu miejscowym.

Wskazania do mezoterapii igłowej:
– zwiotczenie skóry
– profilaktyka przeciwzmarszczkowa odżywienie i nawilżenie skóry
– redukcja drobnych zmarszczek, zmarszczek mimicznych
– nadmierne wypadanie włosów.

Przeciwwskazania do mezoterapii igłowej:
– ciąża, karmienie piersią
– skłonności do powstawania bliznowców
– choroby bakteryjne, wirusowe, grzybicze
– aktywna opryszczka
– stwierdzone uczulenie na któryś ze składników preparatu
– choroby nowotworowe, autoimmunologiczne
– antybiotykoterapie
– niektóre leki (np. antykoagulanty).

Efekty zabiegów:

Efekty mezoterapii igłowej widoczne mogą być już po pierwszym zabiegu! Skóra staje się odżywiona, jędrna i promienna. Najlepsze rezultaty są widoczne po wykonaniu serii minimum 3 zabiegów w odstępach 4 tygodni.

REZERWUJ

Celem kuracji jest zahamowanie wypadania włosów i przyspieszenie ich odrostu. Jest to możliwe dzięki temu, że Dr.Cyj Hair Filler jest zabiegiem pobudzającym krążenie skóry głowy i rewitalizuje mieszki włosowe. Kuracja przeznaczona jest dla kobiet i mężczyzn. Znajduje zastosowanie zarówno przy łysieniu androgenowym, jak i przy wypadaniu włosów spowodowanych stresem, złą dietą, częstym farbowaniem lub niewłaściwą pielęgnacją włosów i skóry głowy. Dr.Cyj Hair Filler to unikatowa formuła, która wykorzystuje niezwykle skuteczny preparat. Zawiera on w sobie 7 rewolucyjnych peptydów i kwas hialuronowy. Innowacyjność zabiegu to nie tylko sam skład preparatu, ale i unikatowa technologia. Zapewnia ona długotrwałe uwalnianie się i penetrację substancji aktywnych. 

Efekty zabiegów:

– Powstrzymanie wypadania włosów
– Skuteczna walka z alopecią
– Przyspieszenie porostu włosów
– Pogrubienie i zagęszczenie włosów
– Rewitalizacja mieszków włosowych
– Wzmocnienie włosów po i przed przeszczepem.

REZERWUJ

Preparaty z linii PLINEST® są niekwestionowanym liderem wśród zabiegów mezoterapii. Oryginalne polinukleotydy włoskiej firmy Mastelli obecne są od ponad 60 lat na świecie, a od 15 lat w Polsce. To pierwsze zarejestrowane wyroby medyczne na rynku medycyny estetycznej, a PLINEST® Gel jest produktem flagowym, który zawiera najwyższe stężenie polinukleotydów (aż 40 mg/2 ml) zapewniające spektakularne efekty niechirurgicznego liftingu, działanie silnie nawilżające i intensywnie przeciwutleniające. PLINEST® jest przeznaczony dla pacjentów w każdym wieku. 

Efekty zabiegów:

– maksymalnie intensywnie nawilża skórę wokół oczu,
– uelastycznia skórę, zapobiegając zmarszczkom,
– spłyca i eliminuje już istniejące kurze łapki,
– redukuje przebarwienia i sińce pod oczami,
– niweluje obrzęk i zapobiega opuchliźnie,
– chroni skórę przed wolnymi rodnikami,
– zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry,
– zmniejsza widoczne oznaki zmęczenia.

Zalecana częstotliwość: Seria 3 zabiegów w odstępach 10-14 dniowych.

REZERWUJ
header bkg

lipoliza ciała

Preparat lipolityczny na bazie kwasu deoksycholan sodu. Dodatkowo wzbogacony jest o witaminę B2, która przyczynia się do natychmiastowego efektu spalania tkanki tłuszczowej. Preparat pobudza fibroblasty, produkujące kolagen, usuwa tłuszcze, poprawia wygląd i elastyczność skóry.

Zastosowanie:
– redukcja cellulitu i tkanki tłuszczowej,
– przyspieszenie metabolizmu komórkowego,
– obszary stosowania: twarz, ciało.

Skład: Deoksycholan sodu– działanie degradujące błony komórkowe adipocytów, ułatwiające szybszy rozkład uwolnionych trójglicerydów. Karnityna – naturalny składnik komórek ludzkiego organizmu, niezbędna przy prawidłowym metabolizmie lipidów; ułatwia przenikanie tłuszczy do komórek zwiększając ilość energii w macierzy włosa skutkując szybszym wzrostem włosa; polecana również przy walce z cellulitem, Witamina B2 – Bierze udział w procesach utleniania i redukcji, Gliceryna – właściwości nawilżające i regenerujące skórę.

Efekty zabiegu:

Efekt pojawia się 1 do 2 tygodni po zabiegu, a po 4 tygodniach potwierdzone zmniejszenie zawartości tłuszczu.

REZERWUJ

Prostrolane Inner-B to najnowocześniejszy preparat peptydowy wskazany do głębokiej implantacji skóry właściwej w zabiegach lipolizy. W produkcie zastosowano opatentowaną technologię przedłużonego uwalniania i wnikania substancji aktywnych – minimalna dawka skoncentrowanego preparatu jeszcze przez 2 tygodnie po zabiegu utrzymuje się w skórze, powodując powolne, długotrwałe uwalnianie się i penetrację składników aktywnych.

Skład 4 unikalne peptydy zawarte w preparacie efektywnie przyspieszają lipolizę i wydatnie opóźniają lipogenezę: Nanopeptyd-32- Wspomaga metaboliczne cykle glikolizy i glukoneogenezy. Pentapeptyd-43 + Zmniejsza lipogenezę i wspomaga lipolizę. Tripeptyd-41 + Pobudza lipolizę i wspomaga odnowę komórkową tkanek. Octapeptyd-11 – aktywuje regenerację komórek. Poprawia wygląd i koloryt skóry. Kwas hialuronowy 0,7% nieusieciowany. 

Efekty zabiegów:

– Redukcja miejscowych złogów tłuszczowych w takich obszarach jak: podbródek, żuchwa, brzuch, przedramiona, bryczesy
– Poprawa elastyczności i kondycji skóry
– Działanie detoksykujące i wygładzające

Ilość zabiegów jest sprawą indywidualną, jednak dla uzyskania optymalnego efektu zaleca się przeprowadzenie: 2 sesji na podbródek 3-4 sesji na ciało Odstepy dwutygodniowe

REZERWUJ

Stymulatory tkankowe to preparaty do iniekcji, które mają za zadanie odbudować strukturę starzejącej się skóry. Ich celem jest odnowa i biorestrukturyzacja, co odbywa się poprzez silną stymulację fibroblastów do produkcji kolagenu i elastyny, czyli białek odpowiedzialnych za jędrność i gęstość skóry. 

Efekty zabiegów:

Dzięki zastosowaniu stymulatorów tkankowych skórze zostaje przywrócona dawna elastyczność, gładkość i blask. Zmarszczki i przebarwienia przestają być widoczne, a twarz odzyskuje młody i promienny wygląd.. 

REZERWUJ

LIPOLIZA INIEKCYJNA

 

1 zabieg

Podbródek / chomiki

500 PLN

1 Partia ciała

400 PLN

2 Partie ciała

750 PLN

3 Partie ciała

1100 PLN

MEZOTERAPIA IGŁOWA

(Infini A/BTX/W, SKIN)

 

1 zabieg

3 zabiegi
PAKIET

Twarz

500 PLN

Twarz + szyja

700 PLN

1200 PLN

Twarz + szyja + dekolt

900 PLN

2300 PLN

Dłonie / łokcie / kolana

250 PLN

 

Mezoterapia igłowa oczu (Mastelli Plinest Fast)

500 PLN

Mezoterapia igłowa skóry głowy (Dr. Cyj)

500 PLN

STYMULATORY TKANKOWE

 

1 zabieg

Sunecos

600 PLN

Ejal40

500 PLN

Nucleofill Strong

750 PLN

Profhilo

900 PLN

KWASY

 

1 zabieg

Kwas medyczny PRX-T33

Twarz + szyja / dłonie

Twarz + szyja + dekolt

 

400 PLN

500 PLN

Gen factor

1 Partia

2 Partie

 

250 PLN

350 PLN